Cariere ATP Trucks

Acceptăm aplicaţii şi CV-uri pentru toate departamentele. Trimiteţi un CV alături de o scrisoare de intenţie mai jos.

Tehnician / operator asamblare, Baia Mare

Cautam persoane determinate, responsabile, cu atitudine pozitiva, cu deschidere si disponibilitate spre invatare si dezvoltare profesionala.
Sunt de ajutor in realizarea muncii cunostinte generale de mecanica auto, conditia fizica buna, indemanarea, implicarea si orientarea spre calitate.

Experienta in activitate de asamblare, reparatii auto reprezinta avantaj.
Dam sansa si suport si celor la inceput de drum, dornici sa profeseze in domeniul automotive!

Descrierea jobului:
Operatiuni de asamblare conform procedurilor puse la dispozitie.

Oferim:
Conditii de muncă excelente intr-o atmosfera de colegialitate si respect.
Oportunitati de avansare in cariera la nivel de ATP Exodus Group.
Specialisti care ofera suport pentru dezvoltare profesionala.

Sudor / lacatus mecanic, Baia Mare
Candidatul ideal
– Studii medii în domeniul tehnic auto;
– Experienta in domeniul confectiilor metalice – minim 1 an;
– Cunostinte medii de utilizare PC;
– Permis auto;
– Persoana responsabia, dinamica, cu atitudine pozitiva si capacitate de a se adapta si a acumula informatii noi în permanenta;
Efectuarea operatiilor de sudura si lacatuserie conform standardelor;
Va oferim: – Mediu de lucru la standarde ridicate;
– Posibilitatea dezvoltării unei cariere în domeniul auto;
– Participarea la programe de formare interne și externe;
– Salarizare în funcţie de rezultate;
– Loc de muncă într-o companie dinamică.

Trimite-ne CV-ul tău pentru unul din job-urile de mai sus, la adresa email: recrutare@massmatrix.ro